kandydatów

Etat Mobile Game Tester

Firma: Stribog Games Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Stribog Games - na cześć słowiańskiego boga bogactwa i pomyślności

Mitologia słowiańska jest szczególnie bliska naszemu sercu - stanowi nierozerwalną część historii tych ziem. Dlatego chcieliśmy podkreślić nazwą polskie korzenie studia, zapewniając jednocześnie graczom z całego świata roz(g)rywkę na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą ludzie, przed którymi świat gier mobilnych nie ma żadnych tajemnic. Nie jesteśmy wielką korporacją – Stribog Games to kilkadziesiąt osób pracujących razem jak rodzina.

Mobile Game Tester
Miejsce pracy: Kraków
Twoje zadania
  • Testowanie gry mobilnej Gemstone Legends
  • Tworzenie przypadków testowych
  • Raportowanie usterek
  • Tworzenie dokumentacji testowej
  • Współpraca z zespołem developerskim
Twoje umiejętności
  • Minimum dwa lata doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych
  • Podstawowa znajomość Unity
  • Pasja do gier
  • Certyfikat ISTQB mile widziany
  • Doświadczenie w gamedevie będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Możesz pracować zdalnie z domu lub jeśli chcesz nasze biuro jest otwarte!
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy