kandydatów

Etat Project Manager

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Kraków

Międzynarodowa firma deweloperska inwestująca w projekty komercyjne poszukuje nowej osoby, która zaangażuje się w projekt krakowski.

Project Manager
Miejsce pracy: Kraków
Zakres zadań:
  • Realizacja i kontroli wszelkich czynności związanych z procesem budowlanym, w tym współpraca z działem marketingu, księgowości, kadr i prawnym, w zależności od potrzeb,
  • Współpraca z pracownikami Zleceniodawcy oraz doradztwa w zakresie procedur i technologii budowlanych, które zostaną wprowadzone do wszystkich projektów Zleceniodawcy,
  • Koordynacja dokumentacji kontraktowej (umowy o roboty budowlane), struktury kosztów oraz kontroli kosztów wszystkich firm inżynieryjnych, projektowych (architekci) oraz pozostałych konsultantów budowlanych współpracujących ze Zleceniodawcą,
  • Sporządzanie budżetów i harmonogramów prac, ich kontroli, zarządzania umowami oraz kontroli jakości.
  • Ustalanie warunków kontraktów z klientami i koordynacji prac związanych z adaptacją projektu lub jego części na potrzeby najemców,
  • Utrzymywanie kontaktów z organami administracji państwowej mających na celu uzyskanie niezbędnych uzgodnień i pozwoleń związanych z realizowanymi projektami.
  • Realizacja oraz zarządzania procedurami w celu zapewnienia ciągłej jakości w zarządzaniu Projektami budowlanymi.
  • Stałe dbanie o dobrze pojęty interes Zleceniodawcy, o jego dobre imię i wiarygodność.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy projektach Fit-Out
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Zaangażowanie, skrupulatność i rzetelność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Umiejętność budowania relacji z najemcami i rozpoznawania ich potrzeb