kandydatów

Etat Sp. ds obsługi klienta w strefie fitness i wellness

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Kraków

MPiPS - PGP
Sp. ds obsługi klienta w strefie fitness i wellness
Miejsce pracy: Kraków
Numer: PSZ-ZOPS/27387769
OBOWIĄZKI:
- wspieranie i motywowanie klientek w drodze do osiągnięcia celu- obsługa stacji treningowych i zabiegowych - zapisywanie wizyt oraz prezentowanie ofert w strefie fitness/wellness- dbanie o czystość miejsca pracy- prowadzenie aktywnej sprzedaży karnetów, bonów upominkowych i naszych własnych suplementów i kosmetyków - aktywne uczestnictwo w mediach społecznościowych Figura OdNowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
Uprawnienia: wykształcenie min. średnie (dużym atutem będzie wykształcenie związane z kosmetyka)
Uprawnienia: umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy
Uprawnienia: zainteresowania związane ze zdrowym stylem życia, dietą, sportem
Uprawnienia: pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie do życia

Wymagania inne:

dla osoby ambitnej możliwość praktyki płatnej; preferowane kobiety

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP