kandydatów

Etat Asystent do spraw księgowości

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Kraków

MPiPS - PGP
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Kraków
Numer: PSZ-ZOPS/30946854
OBOWIĄZKI:
Stażysta będzie wykonywał następujące obowiązki:- przyjmowanie i segregowanie dokumentów, - weryfikacja poprawności dokumentów, - weryfikacja rachunkowa,- wprowadzanie do rejestrów VAT, - ewidencja w systemach księgowych, - kwalifikacja podatkowa, - sprawdzanie rozrachunków,- dekretacja dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość programów WORD i EXEL
Uprawnienia: praca na komputerze
Uprawnienia: podstawy zasad księgowości

Wymagania inne:

lub zawodowe ekonomiczne

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP