kandydatów

Etat Serwisant Narzędzi / Magazynier

Firma: Enki Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Enki Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Serwisant Narzędzi / Magazynier
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • przeglądy i serwisy elektronarzędzi w warsztacie firmy,
  • naprawy serwisowe, remonty drobne,
  • wykonywanie operacji magazynowych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • współpraca z produkcją i innymi działami firmy,
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych,
  • prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami,
  • raportowanie o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących.
Wymagania:
  • uprawnienia SEP - warunek konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • solidność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy od zaraz,
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość, sumienność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę pracy.