kandydatów

Etat Pracownik biurowy Działu Serwisu

Firma: Enki Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma inżynieryjna, realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy pracowników w specjalnościach:

Pracownik biurowy Działu Serwisu
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • prowadzenie, ewidencjonowanie, kontrolowanie list godzinowych pracowników w formie papierowej oraz systemie e-pracownik,
  • ewidencjonowanie urlopów pracowniczych działu serwisu,
  • prowadzenie kasy PLN działu serwisu – rozliczanie wydatków kontraktowych i delegacji,
  • wprowadzanie do systemu księgowego (OPTIMA)rachunków i kosztów z rozliczanych delegacji,
  • wsparcie organizacji kontraktów krajowych i zagranicznych w swoim sektorze (hotele, noclegi),
  • wsparcie kierownika działów montażu w zakresie realizowanych projektów,
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzanie priorytetami,
  • zaangażowanie, skrupulatność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dużą samodzielność działania,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i kompetencji,
  • prywatna opieka medyczna.