Etat Accountant - Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy maszyn do przemysłu spożywczego poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego (Accountant).

Accountant - Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Kraków

Warunki pracy i zatrudnienia:

Miejsce pracy: Kraków, okolice węzła Balice.

Rodzaj Umowy: Umowa o pracę.

Charakter pracy: Praca stacjonarna w 3 osobowym zespole w siedzibie firmy.

Praca w weekendy: Brak.

Przedział wynagrodzenia, uzależniony od doświadczenia i kompetencji: 7000-8000 zł brutto (miesięcznie)

Samochód służbowy: Nie.

Zakres obowiązków:
  • Księgowanie dokumentów finansowych (faktury zakupów materiałów, towarów, faktury magazynowe), zapisów księgowych oraz wyciągów bankowych.
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i formalnym, zgodnie z przepisami Ustawy o rachunkowości.
  • Rozliczanie delegacji krajowych oraz zagranicznych.
  • Rozliczanie rozrachunków.
  • Uzgadnianie kont księgowych.
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w pracy bieżącej, raportowaniu miesięcznym oraz rocznym, zarówno do Zarządu jak i do instytucji zewnętrznych.
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku związanym z finansami i rachunkowością lub pokrewnym.
  • Znajomość przepisów podatkowych (w szczególności CIT i VAT) oraz Ustawy o Rachunkowości.
  • Komunikatywność i dokładność w realizacji zadań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość programów z pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację mailową.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ale dalekiej od korporacyjnych nawyków.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dobrą atmosferę pracy.
  • Pracę w niewielkim, stabilnym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia.