kandydatów

Etat Młodszy koordynator / Młodsza koordynatorka serwisu

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Kraków

Młodszy koordynator / Młodsza koordynatorka serwisu
Kraków
Warunki zatrudnienia:
  • Wymiar czasu pracy: Pełny etat, praca w godzinach 8.00-16.30 z przerwą obiadową.
  • Miejsce wykonywania pracy: Kraków, Dębniki.
  • Rodzaj pracy: Praca biurowa w siedzibie firmy.
  • Kluczowe kompetencje Kandydata: Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność.
  • Wymagana znajomość języków obcych: Mile widziany język angielski.
  • Oferowane wynagrodzenie: 6300-6800 zł brutto (zależnie od posiadanych kompetencji).
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i prowadzenie grafiku dla Techników Serwisu na nadchodzący tydzień.
  • Zamawiania hoteli dla ww. pracowników pod kątem grafiku i lokalizacji prac serwisowych (w Polsce).
  • Pozyskiwanie raportów serwisowych od Techników Serwisu, wysyłanie podsumowania naprawy do Klienta (3-4 dokumenty dziennie).
  • Rozliczanie prac serwisu i wysyłka do Klientów.
  • Potwierdzanie u Klientów terminów wizyt Techników Serwisu.
  • Prowadzenie kampanii serwisowych.
  • Informowanie Klientów o nowych akcjach serwisowych (promocjach na pakiety serwisowe lub części zamienne).
  • Raportowanie do Kierownika Serwisu.
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność i wysoka kultura biznesowa.
  • Doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym.
  • Znajomość oprogramowania OPTIMA.
  • Umiejętność ustalania priorytetowych zadań.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunkatywnym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Pozytywną atmosferę pracy w nierotującym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.