Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Specjalista w Zakładzie Badań Radiacyjnych i Radioterapii Protonowej

Firma: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5052999, z dnia 2021-06-30

Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk

ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalista w Zakładzie Badań Radiacyjnych i Radioterapii Protonowej

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

 

Opis stanowiska

 • Osoba zatrudniona będzie uczestniczyła w przygotowywaniu eksperymentów prowadzonych na stanowiskach z wiązką protonową z cyklotronu AIC-144.
 • Będzie odpowiedzialna za przygotowywanie układów napromieniania, prowadzenie napromieniania, analizę uzyskanych wyników oraz przygotowywanie raportów z prac.
 • Będzie prowadziła prace związane z modernizacją istniejących stanowisk do napromieniania, w tym także rozbudową stanowiska do napromieniania elektronik na potrzeby testów odporności na promieniowanie.
 • Będzie uczestniczyła w pracach związanych z wykorzystaniem promieniowania, w tym wiązki protonowej w badaniach naukowych oraz prowadzeniu napromieniania elektroniki i próbek materiałów.
 • Osoba zatrudniona, będzie brała czynny udział w działalności naukowej zakładu, w tym w przygotowywaniu i prezentacji wyników prac badawczych.

Wymagania

 • Stopień doktora lub ukończone studia III stopnia lub ukończone studia wyższe magisterskie w dziedzinie fizyki lub nauk technicznych.
 • Umiejętności obsługi elektronicznej aparatury pomiarowej.
 • Umiejętność programowania i znajomość metod analizy i oprogramowania do analizy danych pomiarowych.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną, literaturą naukową oraz umożliwiającym swobodną komunikację w zakresie prezentacji i przygotowania publikacji.

MILE WIDZIANE:

 • Podstawowe umiejętności z zakresu elektroniki.
 • Doświadczenie w pracy z promieniowaniem jonizującym.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Pozostałe oferty pracy w firmie Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN
Etat Technik / Inżynier ds. wentylacji i klimatyzacji w firmie: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN miejsce pracy: Kraków 13-06-2022
Etat Technik / Inżynier ds. wentylacji i klimatyzacji w firmie: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN miejsce pracy: Kraków 14-04-2022
Etat Samodzielna Księgowa - Specjalista ds. Płac w Dziale Finansowo-Księgowym w firmie: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN miejsce pracy: Kraków 16-02-2022
Etat Samodzielna Księgowa - kasjer w firmie: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN miejsce pracy: Kraków 16-02-2022
Etat Fizyk w Centrum Cyklotronowym w firmie: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN miejsce pracy: Kraków 10-02-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-06-2021
Wyświetleń: 120