kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: heban sp. z o.o. sp. komandytowa miejsce pracy: Kraków

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje kandydata do pracy w Salonie Hoff –(sklepie detalicznym z materiałami do wykończenia wnętrz), na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów salonu sprzedaży
  • tworzenie zamówień w systemie ERP
  • skrupulatne prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży i realizacją zamówień
  • przyjmowanie płatności zaliczkowych, gotówkowych i bezgotówkowych
  • obsługa systemów ratalnych
  • ustalanie transportu towaru
  • sporządzanie wraz z klientem druku reklamacji
  • informowanie klientów o przebiegu procesu zamówień
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i miejsce pracy
  • wystawianie faktur zaliczkowych
  • kompletowanie dokumentów do zamówień kline a(umowa montażowa, załączniki do zamówień)
  • profesjonalna reakcja na zażalenia klientów
  • przyjmowanie zwrotów od klientów (dokumenty)
  • odpowiedzialność
    • za środki finansowe
    • za prawidłowość dokumentów w obszarze działania (prowadzeni ewidencji zwrotów transportu etc
    • dopilnowanie terminowy odbiór towaru przez klienta
Wymagania:
  • uczciwość, skrupulatność, dokładność
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,
  • spostrzegawczość, umiejętność słuchania i adekwatnego reagowania na potrzeby Klienta,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym od godz. 8:00 do 20:00)
Oferujemy:
  • stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach organizacji