kandydatów

Etat Specjalista ds. Social Media

Firma: heban sp. z o.o. sp. komandytowa miejsce pracy: Kraków

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych

i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Social Media
Miejsce pracy: Kraków

Praca: stacjonarna

Zadania:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w komunikacji Social Media na samodzielnym stanowisku u klienta bądź po stronie agencji
  • Znajomość trendów w Social Mediach i narzędzi do analizy działań w SoMe,
  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie i poczucie estetyki,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Odpowiedzialność za prowadzone projekty
  • Umiejętność analizowania trendów i zrozumienia zasad Social Mediach,
  • Umiejętność z zakresu obsługi programów do obróbki graficznej oraz video
Wymagania:
  • Tworzenie komunikacji i prowadzenie kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube),
  • Samodzielne tworzenie kreatywnego oraz angażującego contentu z uwzględnieniem specyfiki każdego kanału SoMe, w postaci zdjęć, filmów, grafik
  • Współpraca z grafikiem w przygotowaniu zaawansowanych grafik do postów
  • Tworzenie harmonogramów publikacji
  • Odpowiadanie na komentarze
  • Śledzenie trendów i monitorowanie działań konkurencji
  • Analiza i raportowanie przeprowadzonych działań, realizacja KPI
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • realne możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • pracę w ciekawym zespole
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, dopłaty do wypoczynku