kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Kraków

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Inżyniera Budowy. Idealny/a kandydat/ ka będzie posiadać możliwość współtworzenia struktury międzynarodowego developera w Polsce.

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca analiza postępu robót
  • Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych
  • Tworzenie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy w zakresie nadzoru oraz organizacji nad pracami budowlanymi
  • Kontrola oraz przestrzeganie przepisów BHP na budowie
  • Nadzorowanie pracy robotników pod kątem zgodności z projektem oraz przestrzeganiem jakości wykonywanej pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z obszaru budownictwa
  • Doświadczenie przy inwestycjach biurowych, hotelowych, przemysłowych lub mieszkaniowych
  • Umiejętność czytania projektu budowlanego
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Posiadanie uprawnień budowlanych
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia niezbędne do pracy