kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży w branży stalowej

Firma: Unihut S.A. miejsce pracy: Kraków

UNIHUT Spółka Akcyjna posiada ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej, piecowej, oraz elektrycznej. Firma dysponuje szeroką, wyspecjalizowaną, wyposażoną w profesjonalny sprzęt kadrą inżynieryjno-techniczną o wysokich kwalifikacjach zawodowych potwierdzonych przez jednostki notyfikowane: Urząd Dozoru Technicznego, Transportowego Dozoru Technicznego, Fosbel Ceramic Technologies, Fib Services International, TÜV Rheinland.

Naszą dewizą jest rzetelność i profesjonalizm, które dla każdego Klienta naszej firmy oznacza pełną gwarancję jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług, a dla wszystkich naszych Kontrahentów solidną, partnerską współpracę.

Poszukujemy osób z doświadczeniem, nastawione na samodzielną i efektywną pracę.

Specjalista ds. sprzedaży w branży stalowej
Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań:

  • Kontakt z klientami na terenie całej Polski (telefoniczne, mailowe, spotkania bezpośrednie)
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i budowanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami
  • Analizowanie dostępnych ogłoszeń dotyczących zamówień publicznych i prywatnych
  • Sporządzanie wycen i ofert przetargowych
  • Przygotowywanie i negocjacje umów handlowych
  • Przygotowywanie odpowiedzi na bieżące zapytania
  • Doradztwo w zakresie realizowanych inwestycji
  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach krajowych i zagranicznych
  • Podejmowanie działań związanych z promocją i sprzedażą produktów i usług

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Znajomości programu AutoCad
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Łatwości nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne
  • Gotowości do wyjazdów służbowych i delegacji
  • Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Ciągły rozwój osobisty i zawodowy
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną bony świąteczne, dofinansowanie do przedszkoli)
  • Narzędzia  pracy (samochód służbowy, telefon służbowy)