Etat Mistrz Eksploatacji Sieci i Pogotowia Energetycznego (branża elektryczna)

Firma: Unihut S.A. miejsce pracy: Kraków

Firma UNIHUT S.A. posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej i elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Mistrz Eksploatacji Sieci i Pogotowia Energetycznego (branża elektryczna)
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • kierowanie pracami na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych zgodnie z poleceniami przełożonego,
  • przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji, obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN.
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac,
  • wydawanie warunków technicznych przyłączeń do sieci Unihut S.A.,
  • planowanie, organizowanie i koordynacja prac na sieciach elektroenergetycznych SN i nN,
  • monitorowanie i prowadzenie rozliczeń miesięcznego czasu pracy pracowników,
  • kontrolowanie prawidłowych parametrów eksploatacyjnych sieci Unihut S.A.
Wymagania:
  • świadectwo kwalifikacyjne E i D do 6kV,
  • znajomość przepisów budowy i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
  • znajomość przepisów BHP stosowanych w energetyce,
  • znajomość zagrożeń występujących w energetyce,
  • prawo jazdy kat. B.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • bony świąteczne,
  • dofinansowanie do przedszkoli oraz wczasów pod gruszą,
  • ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną.