kandydatów

Etat Konsultant ds. Rozwiązań Analitycznych

Firma: SPSS POLSKA SP. Z O.O. miejsce pracy: Kraków

Zadania: nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z klientami, prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji, wsparcie klientów przy definiowaniu potrzeb w zakresie rozwiązywania problemów biznesowych z wykorzystaniem analizy danych, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji, współpraca przy budowaniu działań marketingowych. Nasze wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane *kierunki socjologia, ekonometria, administracja publiczna* wymagana *wiedza z zakresu metodologii badań i analizy danych* swoboda w nawiązywaniu i prowadzeniu kontaktów z klientami, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, doświadczenie ze współpracy z sektorem publicznym będzie dodatkowym atutem, dobra znajomość języka angielskiego, determinacja do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie na stałe pracować *w biurze w Krakowie* Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem, list motywacyjny, oczekiwania dotyczące poziomu wynagrodzenia oraz klauzulę potwierdzającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych - w terminie *do 6.12.2010 r.* na adres: _info@spss.pl_

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-11-2010
Wyświetleń: 1679