Etat Starszy kierownik zespołu ds. kontroli produktów finansowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy kierownik zespołu ds. kontroli produktów finansowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3635
OBOWIĄZKI:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku Starszy Kierownik zespołu ds Kontroli produktów Finansowych bedzie odpowiedziala za potwierdzenie rachunku zysku I strat oraz odzwierciedlenie go w ksiazce glownej. Wyniki finansowe musza byc wyliczane w wartosci godziwej z uwzglednieniem ryzyk zwiazanych z tranzakcjami badz aktywami posiadanymi przez bank. Osoba bedzie wspolodpowiedzialna za weryfikacje i publikacje wynikow finansowych na poziomie regionu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Zarządzanie czasem
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem

Wymagania inne:

Zaangażowanie z umiejętnością prioretyzowania zadań i znajdowania rozwiązań w sytuacjach pod presją ze strony klienta. Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 5 lat doświadczenia pracy w firmie międzynarodowej na stanowisku Menadżer ds. Operacji Finansowych. Wykształcenie: kierunek - Rachunkowość

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie