Etat Senior hr specialist/starszy specjalista ds. personalnych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Senior hr specialist/starszy specjalista ds. personalnych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3654
OBOWIĄZKI:

Codzienne przetwarzanie wniosków HR związanych z wynagrodzeniami i świadczeniami, listą płac, cyklem życia pracownika. Zalecenie ulepszeń i uproszczeń istniejących procesów i procedur. Wsparcie klientów wewnętrznych poprzez komunikację, informowanie i konsultacje w zakresie polityk i standardów oraz przygotowywanie informacji i dokumentów dla organów zewnętrznych. Pomóc w badaniu wynagrodzeń HAY, planowaniu i administrowaniu corocznym przeglądem wynagrodzeń, przeglądzie ocen, obliczaniu premii i miesięcznych procesach obliczania listy płac. Obsługa świadczeń pracowniczych, takich jak ubezpieczenia zdrowotne i na życie, samochody służbowe, plany emerytalne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia wyższe (w tym licencjat), kierunek wykształcenia humanistyczny mile widziane wykształcenie w zakresie stosunków międzynarodowych, doświadczenie zawodowe minimum 1 rok i 11 miesięcy doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie na stanowisku Starszy Specjalista ds. Operacyjnych, HR, umiejętności: umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy wielozadaniowej i w zespole międzynarodowym, znajomość języków obcych: język angielski oraz turecki wymagany ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz współpracę z oddziałem firmy i klientami w Turcji, poziom znajomości: zaawansowany turecki, średniozaawansowany angielski, pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie