kandydatów

Etat Technik elektryk

Firma: Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 8346291, z dnia 2023-06-13

Misją Szpitala jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej wszystkim Pacjentom oraz zaspokojenie Ich potrzeb i oczekiwań poprzez udzielanie świadczeń na najwyższym poziomie.

Jesteśmy największą w Małopolsce placówką specjalizującą się w leczeniu osób z zaburzeniami psychicznymi oraz uzależnionych od alkoholu.

Podstawowym celem działalności Szpitala jest udzielanie mieszkańcom Województwa Małopolskiego oraz innych regionów Rzeczypospolitej Polskiej najwyższej jakości świadczeń zdrowotnych zmierzających do zapewnienia osobom z zaburzeniami psychicznymi kompleksowej opieki zdrowotnej oraz zapewnienie tym osobom innych form opieki i pomocy niezbędnych do życia w środowisku rodzinnym i społecznym, a także promocja zdrowia psychicznego i zapobieganie zaburzeniom psychicznym oraz rehabilitacja zawodowa i społeczna.

Szpital prowadzi działalność leczniczą w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, w zakresie świadczeń: psychiatrycznych dla dorosłych, psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży, rehabilitacji psychiatrycznej, psychiatrii sądowej w warunkach podstawowego i wzmocnionego zabezpieczenia dla dorosłych, leczenia uzależnień, w tym świadczeń terapii uzależnienia od alkoholu,  świadczeń rehabilitacji dla uzależnionych od substancji psychoaktywnych ze współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi, leczenia zaburzeń nerwicowych dla dorosłych, świadczeń psychogeriatrycznych, świadczeń dziennych psychiatrycznych dla dorosłych, świadczeń dziennych psychiatrycznych rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, ambulatoryjnych terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia, świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, świadczeń psychologicznych dla dzieci i młodzieży, leczenia środowiskowego (domowego). W ramach Szpitala działa Izba Przyjęć.

Technik elektryk

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • usuwanie uszkodzeń, awarii oraz usterek urządzeń i instalacji elektrycznych
  • konserwacja urządzeń elektroenergetycznych
  • okresowe przeglądy urządzeń i instalacji w obiektach szpitala
  • uczestnictwo w okresowych przeglądach stacji transformatorowych i rozdzielni głównych
  • uruchamianie agregatów prądotwórczych
  • wykonywanie bieżących zadań w zakresie swoich kompetencji zawodowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie - technik elektryk (lub pokrewne)
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • motywacja do podnoszenia kwalifikacji
  • solidność, rzetelność, kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość na kontakty z ludźmi (praca w oddziałach szpitalnych i pokrewne)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pełne wsparcie i przyuczenie na stanowisku
  • pracę od pon do pt w godzinach 7:00-15:00
  • świadczenia z ZFŚS

Planowany termin rozpoczęcia pracy : Sierpień/Wrzesień 2023

Pozostałe oferty pracy w firmie Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-06-2023
Wyświetleń: 89