kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy (b2b)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Przedstawiciel handlowy (b2b)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3622
OBOWIĄZKI:
Do wzmocnienia naszego zespołu sprzedaży w Polsce szukamy przedstawiciela handlowego.Terenowy przedstawiciel handlowy (m/k) w technicznej sprzedaży B2B.Do Twoich zadań należy poszerzenie istniejących relacji z obecnymi kluczowymi klientami, a także pozyskiwanie nowych klientów w biurze i w terenie.W ramach wizyt u klientów na danym obszarze sprzedaży przekonasz klientów indywidualnymi poradami dotyczącymi zastosowania i praktycznymi demonstracjami naszych produktów do czyszczenia i konserwacji.Oczekujemy:- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,- lubisz sprzedawać i kontaktować się z klientami,- praca zorientowana na klienta i sukces,- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub doświadczenie/wiedza w dziedzinie przemysłowych środków/technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji,- obsługa urządzeń biurowych,- umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie.Oferujemy:- silna marka z 50-letnim doświadczeniem firmy, a także szerokie portfolio produktów z własnej produkcji,- doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w przyszłościowej firmie rodzinnej,- wynagrodzenie zależne od wyników, w tym świadczenia socjalne, umowy prowizyjne i premiowe,- samochód służbowy, do użytku prywatnego, smartfon, Homeoffice,- najlepszy know-how w branży, dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej,- najnowocześniejszą technologię komunikacyjną,- szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie.Miejsce wykonywania pracy: na terenie województwa Małopolskiego/praca u klienta i homeoffice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: osługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, wymagane min. 2 lata doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie