kandydatów

Etat Mechanik

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 8330685, z dnia 2023-06-07

Klient portalu Praca.pl

Mechanik

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • diagnozowanie awarii i wykonywanie bieżących napraw sprzętu budowlanego będącego własnością spółki,
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacyjnych,
  • zgłaszanie usterek oraz konieczności wymiany części zamiennych,
  • raportowanie wykonanych napraw i serwisów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym,
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku mechanika lub pokrewnym w branży maszyn budowlanych lub serwisie motoryzacyjnym,
  • uczciwość, rzetelność oraz zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia SEP oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • narzędzia pracy telefon oraz samochód serwisowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport na preferencyjnych warunkach.