kandydatów

Etat Menedżer ds. analiz finansowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. analiz finansowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3507
OBOWIĄZKI:

przyczynianie się do osiągnięcia wspólnych celów i zadań zespołu w zakresie zarządzania finansami grupy zapewnienie zgodności z wymogami bezpieczeństwa informacji i ryzyka operacyjnego identyfikacja, wdrażanie i wspieranie inicjatyw doskonalenia procesów i automatyzacji koordynowanie wewnętrznych transferów między podmiotami w zakresie finansowania grupy współpracowanie z wewnętrznymi partnerami biznesowymi w ramach Finansów Grupy w zakresie dokumentacji, planowania i zatwierdzania ich działań i wymagań

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Silne umiejętności zarządzania czasem i umiejętność ustalania priorytetów obciążenia pracą na co dzień Umiejętności techniczne: Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel (tabele przestawne), PowerPoint i Word Wiedza i umiejętności eskalacji w kontroli regulacyjnej outsourcingu (ROCC) i narzędziach, w tym tworzenie, zmiana, utrzymanie i wycofywanie stron trzecich i IEO ROCC, wiedza i umiejętności zarządzania ryzykiem stron trzecich (TPRM) (proces należytej staranności), wiedza i umiejętności w zakresie identyfikacji, wdrażanie i wspieranie inicjatyw doskonalenia procesów i automatyzacji

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie