kandydatów

Etat Właściciel produktu- założenia i funkcja

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Właściciel produktu- założenia i funkcja
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3508
OBOWIĄZKI:

Tworzenie wieloletniej strategii produktowej w zakresie zarządzania fundamentalnego i organizacyjnego, która napędza stopniową optymalizację procesów People &Culture i finansowych oraz modelu zarządzania. Nadzorowanie tworzenia i ciągłej ewolucji map drogowych produktów i zaległości, które są przejrzyste i widoczne dla wszystkich klientów i interesariuszy oraz reprezentatywne dla pracowników, linii frontu P&C i wymagań COE. Promowanie filozofii eksperymentalnej i MVP w sposobie tworzenia i rozwijania koncepcji projektowych. Uwzględnianie głosu i potrzeb klienta poprzez aktywne zaangażowanie pracowników na wszystkich etapach cyklu życia projektu oraz aktywne korzystanie z ram słuchania pracowników i spostrzeżeń w celu kształtowania ciągłych innowacji produktowych. Wykorzystując standardową dokumentację procesów Success Factors, opracowywanie i zapewnianie ciągłego zarządzania procesami dla wszystkich usług zarządzania organizacją i stanowiskami, działając jako globalny punkt kontaktowy dla wszelkich ulepszeń lub zmian procesów. Prowadzenie i wdrażanie standardów danych oraz powiązanych ram jakości i kompletności danych w czasie i procesach nieobecności w celu zwiększenia wglądu w dane P&C i związanego z tym zaufania do podstawowej jakości danych. Rygorystyczny nadzór nad wydajnością i wynikami produktu poprzez zdefiniowanie ram pomiaru produktu (tj. Net Promotor Score, wydajność i koszt, czas wprowadzenia na rynek, przyjęcie). Realizacja oczekiwanych korzyści po wdrożeniu produktu i wykorzystanie wyników produktu do kształtowania przyszłych prac.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: zarządzanie, biznes, administracja lub pokrewne. Doświadczenie zawodowe: 10 lat w zarządzaniu zasobami ludzkimi, w tym co najmniej 5 lat na stanowisku kierowniczym. Certyfikat Scrum Master.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 37 907 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie