kandydatów

Etat Pakowacz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pakowacz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3522
OBOWIĄZKI:
Odbiór wyrobów gotowych z taśmy transportującej, układanie wyrobów w kartonie, obsługa maszyny do składania kartonów,obsługa maszyny do foliowania kartonów, układanie towaru na paletach inne prace pomocnicze. Praca na terenie całej RPwg zleceń, gotowość do podjęcia pracy poza miejscem zamieszkania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie