kandydatów

Etat Nauczyciel współorganizujący w szkole podstawowej

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Nauczyciel współorganizujący w szkole podstawowej
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2023-06-06/0963
OBOWIĄZKI:
współorganizujący proces kształcenia w szkole podstawowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: oligofrenopedagogika
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe I lub II stopnia -pedagogika specjalna - oligofrenopedagogika, umiejętności komunikacji

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 do 4 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego