kandydatów

Etat Technik Obiektu

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków

Technik Obiektu

Miejsce pracy: Kraków

OFERUJEMY:
  • Pracę w nowoczesnych obiektach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne)
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
ZADANIA:
  • Codzienne kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji
  • Bieżąca obsługa techniczna, utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
  • Pozostawanie w gotowości i szybkie reagowanie na występujące usterki oraz awarie na obiekcie
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych, montażowych, ogólnobudowlanych
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu budynków
  • Znajomość instalacji i systemów budynkowych takich jak: niskoprądowe, elektryczne, HVAC
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność