kandydatów

Etat Koordynator ds. Zakupów - Kupiec

Firma: ZIKO Apteka Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie Pacjenta i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. Zakupów - Kupiec
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe negocjacje warunków współpracy z producentami w cyklach rocznych i bieżących (ceny, rabaty, trade plan, etc.)

  • Realizacja strategii zakupowo-sprzedażowej w ramach powierzonej kategorii produktów, dobór asortymentu

  • Opracowanie i realizacja trade planu z poszczególnymi dostawcami oraz producentami

  • Koordynowanie przygotowania umów handlowych, odpowiedzialność za kompletność i poprawność dokumentacji handlowej

  • Monitorowanie i analiza rynku farmaceutycznego

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe- preferowane kierunki ekonomiczne

  • Min. 2- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności zaawansowana obsługa MS Excel

  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji

  • Doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich poparte sukcesami

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program "Możesz na nas liczyć"
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Program poleceń pracowniczych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Narzędzia pracy