kandydatów

Etat Menedżer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3405
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie operacyjnych interakcji z multidyscyplinarnym zespołem w zakresie windykacji, sporów i aplikacji gotówkowych; Odpowiedzialność za wewnętrzną współpracę w Capgemini między działami STC (windykacja, spory, wnioski o gotówkę, fakturowanie, CMD); Współpraca z wewnętrznymi działami STC, aby monitorować spory, problemy z aplikacjami gotówkowymi lub potrzebne uzgodnienia, problemy z rozliczeniami lub eskalacje CMDa Przeprowadzanie analizę E2E blokad należności, wyzwań, ryzyka i problemów; Tworzenie protokołów ze spotkań (działania i umowy) i monitorowanie postępów; Udzielanie wskazówek innym działom Capgemini w celu odblokowania płatności klienta lub eskalacji problemów; Odpowiedzialność za monitorowanie wyników globalnych klientów; Miejsce wykonywania pracy: ul. Pokoju 18, 31-564 Kraków oraz inne miejsca wykonywania pracy, w tym praca zdalna w miejscu zamieszkania.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: Arkusze Kalkulcyjne Ms Office Excel

Wymagania inne:

Doświadczenie co najmniej 13 lat w firmie o profilu międzynarodowym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie