kandydatów

Etat Młodszy agent ds. celnych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy agent ds. celnych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3387
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie dokumentacji wjazdowej na podstawie dokumentów dostarczonych wraz z przesyłką. sprawdzanie, czy cała dokumentacja celna jest poprawnie wypełniona. kontaktowanie się z klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu dostarczenia wszelkich brakujących lub niejasnych informacji niezbędnych do umożliwienia odprawy celnej. zapewnienie prawidłowej identyfikacji i dokładnego wprowadzania informacji o przesyłce do odpowiednich systemów. przygotowywanie i zatwierdzanie danych celnych i dokumentacji w celu wspierania osiągania standardów zgodności z przepisami i wewnętrznych oraz zapewnienia terminowej odprawy celnej. organizacyjne, samodzielność, pełna dyspozycyjność dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań Praca na terenie Krakowa oraz inne lokalizacje wskazane przez pracodawcę, w tym praca zdalna.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

organizacyjne, samodzielność, pełna dyspozycyjność dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie