kandydatów

Etat Manager

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3338
OBOWIĄZKI:

Kierowanie zespołem ds. rozliczeń wynagrodzeń wypłacanych pracownikom oddelegowanym do zagranicznych biur; Nadzorowanie prac zespołu w zakresie procedur i procesów związanych z oddelegowaniem pracowników; Prowadzenie projektów dla polskich i międzynarodowych klientów; Przygotowywanie analiz i wyliczeń wynagrodzeń i innych kosztów wynikających z oddelegowania

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

ukończone studia kierunkowe - rachunkowość min. 10 lat doświadczenia , w tym min. 1 rok na stanowisku kierowniczym ukończone szkolenie zarządzania ryzykiem dla kadry kierowniczej

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie