kandydatów

Etat Serwisant sprzętu komputerowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce miejsce pracy: Gdów

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Serwisant sprzętu komputerowego
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/23/0316
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie sprzętu komputerowego (identyfikacja usterki, obsługa programów diagnozujących, wykonywanie testów sprawdzanie poprawności konfiguracji sprzętu, wycena). Wykonywanie napraw sprzętu (przygotowanie sprzętu do naprawy, tworzenie kopii danych, dokonywanie demontażu, instalacja oprogramowania, testowanie skuteczności naprawy, wycena napraw). Konfigurowanie i optymalizowanie działania sprzętu oraz wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacja sprzętu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Preferowane wykształcenie średnie kierunkowe np. technikum informatyczne

Miejsce pracy:

Gdów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce