kandydatów

Etat Kierownik ds. doradztwa biznesowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik ds. doradztwa biznesowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3274
OBOWIĄZKI:

Kierowanie strategicznymi zadaniami, projektami i kontami w celu zmaksymalizowania potencjału oferty/produktu i dochodu firmy. Zarządzanie zespołem programistów, analityków biznesowych i analityków danych. Wsparcie w w rozwoju biznesu i działaniach związanych z generowaniem popytu. Budowanie relacji z kontrahentami i identyfikowanie ich potrzeb biznesowych. Monitorowanie rynku i konkurencji. Wspieranie sprzedaży i działań przedsprzedażowych. Konsulting. Przyczynianie się do rozwoju innowacyjnych metod i narzędzi. Planowanie i budżetowanie. Wynagr.20000-30000PLN

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Doskonała znajomość procesu tworzenia oprogramowania. Znajomość Scrum, Power BI, narzędzi RPA (Blue Prism, UiPath, Automation Anywhere). Min. rok dośw w roli menedżera ds. doradztwa lub pokrewnej. Doskonałe um. prezentacji, organizacji, kierowania projektami i prowadzenia spotkań. Dogłębna znajomość branży i rynku usług IT. Znajomość metod analiz danych, analizy biznesowej, kierowania programami, tworzenia strategii produktowych i sprzedażowych, tw. budżetów. Um. analizowania zł. problemów biznes.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 000 do 30 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie