kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "AWPOL" Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

PPHU ,,AWPOL" Sp. z o.o. poszukuje osobę na stanowisko:

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • pełnienie obowiązków kierownika budowy/kierownika robót,
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze,
  • koordynowanie prac podwykonawców na budowie,
  • kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie zaplecza budowy, nadzór nad pracami podwykonawców i brygad, przekazanie obiektu do użytkowania),
  • planowanie, koordynowanie i kontrola terminów prac na budowie - wszystkich branż.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi będą dodatkowym atutem,
  • doświadczenie min 3 lata (mile widziane przy budowie stacji paliw),
  • znajomość programów MS Office, AutoCad,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • komunikatywność i dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • znajomość procesu przeprowadzenia prac budowlanych i zastosowania wiedzy z zakresu sztuki budowlanej,
  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia niezbędne do pracy - komputer przenośny, telefon komórkowy,
  • samochód,
  • stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy.

Pozostałe oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "AWPOL" Sp. z o.o.
Etat Pracownik ogólnobudowlany w firmie: Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "AWPOL" Sp. z o.o. miejsce pracy: Wieliczka 04-05-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-05-2023
Wyświetleń: 90