kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: RAVIX Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 8283681, z dnia 2023-05-24

RAVIX Sp. z o.o.

Na rynku działamy od kilu lat, wypracowaliśmy sobie kilka cech, które wyróżniają nas od konkurencji. Naturalny zakwas na żurek, barszcz biały oraz barszcz czerwony są to produkty wytwarzane metodą tradycyjną, metoda tradycyjna daje mam wyjątkowy produkt, który charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem, barwą oraz gęstością. Barszcze i żurek są produktami, które tworzymy według własnej receptury.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Obsługiwanym obszarem sprzedaży będzie województwo małopolskie: KRAKÓW i OKOLICE.

Wymagania

  • Dyspozycyjność, sumienność, pracowitość.
  • Samodzielność, kreatywność, systematyczność.
  • Wykształcenie: Preferowane średnie.
  • Prawo jazdy kat B czynne.
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Wymagane doświadczenie i znajomość pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Niezbędne przeszkolenie.
  • Wsparcie marketingowe.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-05-2023
Wyświetleń: 76