kandydatów

Etat Specjalista ds. optymalizacji przychodów

Firma: Laris Hotels Group miejsce pracy: Kraków

Witamy! Jeśli chciałbyś zostać częścią świetnie prosperującej firmy na krakowskim rynku, posiadającej sieć klimatycznych hoteli, aparthoteli i restauracji w samym sercu Krakowa - świetnie trafiłeś. Jesteśmy Laris. Naszych obiektów jest wiele, jednak łączy je najwyższy poziom obsługi gościa.

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby chętnej na stanowisko

Specjalista ds. optymalizacji przychodów

Będziesz odpowiedzialny za identyfikację i maksymalizację wszystkich potencjalnych możliwości uzyskania przychodów dla swojego portfela hoteli.

Twój zakres obowiązków
  • Planowanie i aktywne zarządzanie polityką cenową w ramach swojego portfela hoteli
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Realizacja miesięcznych i rocznych planów sprzedażowych
  • Konfiguracja i obsługa narzędzi revenue management (tworzenie stawek, planów cenowych; mapowanie)
  • Bieżące zarządzanie i aktualizacja cen oraz dostępności
  • Codzienna analiza kluczowych wskaźników hotelowych
  • Współtworzenie budżetu sprzedażowego i realizacja założeń budżetowych
  • Przygotowanie prognoz i raportów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i Rezerwacji w kwestii ustalania cen
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zgodnie z poleceniami przełożonego
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w hotelu
  • Doświadczenie w zakresie revenue managementu mile widziane
  • Znajomość systemów hotelowych: PMS, CHM, extranety OTA, RMS, Rate Shopper
  • Swobodne posługiwanie się narzędziami MS Office (w szczególności: Excel)
  • Umiejętność analizy danych oraz pracy na wskaźnikach hotelowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa
  • Umiejętność organizacji pracy oraz ustalania priorytetów
  • Zorientowanie na realizację powierzonych celów
  • Cechuje Cię pozytywna i otwarta osobowość
  • Doświadczenie w pracy w tej samej lub podobnej roli będzie dużą zaletą, ale nie jest niezbędne
To oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy
  • Zapewniamy umowę o pracę