kandydatów

Etat Sprzątająca

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątająca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3200
OBOWIĄZKI:

utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w biurze, znajdującego się tam wyposażenia i sprzętu; utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury; wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny; usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci; okresowe mycie okien; używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania; dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie; podlewanie i pielęgnowanie kwiatów. Praca na terenie Krakowa oraz całej Polski. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: znajomość środków czystości i umiejętność ich stosowania
Uprawnienia: doświadczenie w sprzątaniu
Uprawnienia: obsługi maszyn sprzątających( obsługiwanych ręcznie)

Wymagania inne:

Dyspozycyjność, asertywność, empatia, energiczność, komunikatywność, dokładność, otwartość, rzetelność

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie