kandydatów

Etat Elektromonter maszyn elektrycznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie miejsce pracy: Trzebinia

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Elektromonter maszyn elektrycznych
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/23/0351
OBOWIĄZKI:
wykonywanie napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych, instalowania maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia, a także budowy linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, w tym instalacji elektrycznych, opracowanie dokumentacji technicznych z wykonanych prac, w tym protokołów, realziowanie pomiarów elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MS OFFICE
Uprawnienia: znajomość programu CAD
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk/elektromonter, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, umiejętność pracy w zespole, uprawnienia SEP, znajomość obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej i jej oprogramowania

Miejsce pracy:

Trzebinia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie