kandydatów

Etat Menedżer ds. zarządzania siecią kontaktów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. zarządzania siecią kontaktów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3095
OBOWIĄZKI:

dostosowywanie, wdrażanie i utrzymywanie ramy front-to-back dla zewnętrznych dostawców usług posttransakcyjnych, w tym zgodności z polityką, spójnego przeprowadzania kontroli i rejestrowania standardów. Budowanie relacji z dostawcami usług posttransakcyjnych, wspierając ich w zrozumieniu celu ram, dążeniu do synergii i utrzymaniu zgodności Proaktywne monitorowanie rezultatów w uporządkowany i kompleksowy sposób. Szybko zidentyfikuje problemy i je wyeskaluje. Wypełni luki, będzie rozwiązywać problemy związane z jakością danych, wprowadzi rozwiązania i uproszczenia. Będzie aktywnie współpracować z wewnętrznymi interesariuszami, aby zrozumieć wymagania biznesowe i koordynować inicjatywy w celu spełnienia minimalnych standardów i terminów Zarządzanie projektem, przygotowywanie danych do forów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

potwierdzenie zdania egzaminów Claritas Investment Certificate wykształcenie z dziedziny ekonomi lub handlu posiadanie dobrej ogólnej wiedzy bankowej, doskonała znajomość pojęcia depozytariusza, agenta nostro gotówkowego, CSD itp.; posiadanie silnej umiejętności analitycznej i myślenie oparte na danych; doświadczenie w kierowaniu zarówno zespołem jak i projektami i inicjatywami; chęci by poznać operacje bankowości potransakcyjnej i krajobraz dostawców zewnętrznych; dotrzymywanie terminów;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie