kandydatów

Etat Kierownik zespołu (emg: team manager)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik zespołu (emg: team manager)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3097
OBOWIĄZKI:
ZROZUMIENIE OCZEKIWAŃ KLIENTA I UKOŃCZENIE PRODUKTÓW. OPRACOWYWANIE PROCESÓW KONTROLI JAKOŚCI I PROJEKTOWANIE WYTYCZNYCH/SPECYFIKACJI PROCESÓW. NADZÓR NAD PRACOWNIKAMI, MONIT CODZIENNYCH DZIAŁAŃ W RÓŻNYCH REGIONACH BADANIE JAKOŚCI PRACY ZESPOŁU. OCENA PROCESÓW WEWN. OCENA WYNIKÓW. PUBLIKACJA RAPORTÓW WYDAJNOŚCIOWYCH. PILNOWANIE STANDARDÓW JAKOŚCI. INICJATYWY AUTOMATYZACJI. PRZEGLĄD PROCESÓW – BIEŻĄCA OCENA MOŻLIWOŚCI ULEPSZEN. INNE ZWIĄZANE Z POWYŻSZYMI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Obsługa Komputera MS Office

Wymagania inne:

Wymagane co najmniej 4 lata na stanowisku kierownika lub lidera zespołu.Wykształcenie wyższe - co najmniej licencjat - handel lub pokrewne. Język hinduski powodowany specyfiką pracy - klientem i zespołem. Procesy i programy zawierają język hinduski. Mile widziany komunikatywny angielski.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 809 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie