kandydatów

Etat Starszy księgowy ds. funduszy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy księgowy ds. funduszy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3130
OBOWIĄZKI:
Raportowanie inwestycji dla klientów funduszy hedgingowych. Dostarczanie pakietów NAV i innych raportów o najwyższej jakości i dokładności w odpowiednim czasie. Zarządzanie procesami, zapewnianie szkoleń i zapewnianie aktualnych procedur wzmacniających umiejętności techniczne, w połączeniu z rozwijaniem umiejętności miękkich w zespole. Obsługa funduszy hedgingowych. Nadzorowanie codziennego procesu księgowego. Nadzorowanie rachunku zysków i strat. Praca ze złożonymi instrumentami finansowymi. Pomoc w audytach półrocznych i rocznych. Obsługa klienta. Wspomaganie rozwoju zespołu. Identyfikacja wszelkich nietypowych lub potencjalnie podejrzanych działań związanych z transakcjami oraz zgłaszanie zgodnie z polityką korporacyjną i wytycznymi określonymi w odpowiednich procedurach operacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w grupie i samodzielnie
Uprawnienia: dokładność oraz sumienność
Uprawnienia: zarządzanie czasem pracy oraz radzenie sobie ze stresem

Wymagania inne:

doświadczenie w uzgadnianiu sald księgowych / bankowych, doświadczenie w przygotowywaniu faktur

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie