Etat Starszy inżynier wsparcia technicznego/ senior technicalsupport engineer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy inżynier wsparcia technicznego/ senior technicalsupport engineer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/3126
OBOWIĄZKI:
- Wsparcie i utrzymanie klientów, którzy wdrożylirozwiązanie Apptio SaaS, rozwiązując problemyklientów w odpowiednim czasie;- Operacyjne zarządzanie klientami (np. pomoc władowaniu nowych danych, utrzymywanie iweryfikowanie danych wyjściowych pulpitunawigacyjnego/raportów itp.);- Budowanie i utrzymanie doskonałych relacji zklientami i osiąganie najwyższych poziomów satysfakcji klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe mile widziane, doświadczenie zawodowe: 5 lat , w tym minimum 2 lata doświadczenia w zakresie wsparcia technicznego, doświadczenie we wdrażaniu systemów oraz administracji.Bardzo dobre umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów.Umiejętności w zakresie analizy danych.Samodzielność zdolność do szybkiego opanowywania złożonych, trudnych koncepcji przy minimalnej pomocy.Umiejętność szybkiego przełączania kontekstu między wieloma złożonymi aspektami pracy.Znajomość domeny i wiedza z zakresu zagadnień produktowych pozwalająca na szybkie zrozumienie problemów i generowanie rozwiązań.Umiejętność analizy problemów na mniejsze komponenty w celu zrozumienia i zlokalizowania podstawowej przyczyny pojawiającego się problemu.Koncentracja na kliencie i jego potrzebach.Umiejętność pracy zespołowej, zdolności komunikacyjne i prezentacyjne.Wiedza na temat standardowych praktyk wdrażania oprogramowania.Umiejętność funkcjonowania w w organizacji IT skoncentrowanej na aspektach biznesowych i technicznych.Dodatkowe umiejętności:Znajomość i umiejętność zastosowania koncepcji relacyjnych baz danych.Umiejętność pracy z dużymi zestawami danych w programie Excel, szybkie wykrywanie i rozwiązywanie problemów związanych z danymi.Umiejętność wykonywania projektów technicznych za pomocą iteracyjnych makiet.Podstawowe umiejętności programowania, m.in. HTML, SQL

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 425,88 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie