kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: FROG MS DELKO SP Z O.O. miejsce pracy: Kraków

FROG MS DELKO SP. Z O.O.

Frog MS Delko Sp. z o.o.  posiada mocną i ugruntowaną pozycję na terenie Małopolski.
Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja artykułów higienicznych, kosmetycznych, chemii gospodarczej. Oferta obejmuje około 7000 pozycji asortymentowych.
Spółka została wielokrotnie uhonorowana poprzez przyznanie prestiżowej nagrody „Gazeli Biznesu” – którą wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy będzie odpowiedzialny za realizację celów wyznaczanych przez Firmę na podległym obszarze działania, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z powierzonymi partnerami biznesowymi, oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji,
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne,
  • Podejmowanie inicjatywy i zdecydowanie w działaniu,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętne planowanie i dobra organizacja pracy,
  • Możliwość współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.
Oferujemy:
  • Współpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samochód oraz telefon służbowy,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników.
Prosimy o dołączenie jednej z dwóch zgód:

Zgoda:

„Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane przez FROG MS DELKO SP Z O.O. z siedzibą w Krakowie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę, by w razie nienawiązania współpracy, moje dane były przetwarzane w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jest mi wiadome, że zgody te mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Zgoda:

„Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane przez FROG MS DELKO SP Z O.O. z siedzibą w Krakowie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jest mi wiadome, że zgodę mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”