kandydatów

Etat Dostawca dań obiadowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dostawca dań obiadowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2963
OBOWIĄZKI:

dostawy dań do klientów własnym autem/skuterem, ( w przypadku braku śr. transportu firma zapewnia auto służbowe, stawka niższa 18,zł netto) północ Krakowa i okolic w promieniu od 2 do 6 km od IKEA jedna trasa dostaw trwa ok. 40 minut i obejmuje 4-5 punktów/adresów stawka 30 zł netto za godzinę obejmuje koszty paliwa i eksploatacji auta/skutera. może być obywatel Ukrainy (uchodźca)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Dostawca potraw
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia: orientacja w terenie
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

[Inne] : szukamy osoby z własnym autem/skuterem, miłej i lubiącej bezpośredni kontakt z klientem, energicznej, posiadającą zmysł dobrej orientacji w terenie, posługującej się mapą "google maps" Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie