kandydatów

Etat Analityk finansowy- podatki/ finance analyst- tax

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk finansowy- podatki/ finance analyst- tax
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2960
OBOWIĄZKI:
- Wraz ze swoimi współpracownikami gwarantuje, że PMI Service Center Europe dostarcza terminowe i dokładne raporty podatkowe dla jednostek biznesowych PMI w krajach EMEA- Działa jako wsparcie pierwszej linii dla grup księgowych i doradza w sprawach podatkowych- Prowadzi szkolenia w celu przekazania swojej wiedzy z zakresu prawa podatkowego wyspecjalizowanym grupom księgowym- Dokonuje okresowych przeglądów dokumentacji podatkowej, rozlicza VAT przepływów biznesowych oraz wspiera biznespodczas kontroli podatkowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: ekonomia, finanse, zarządzanie lub pokrewne. Doświadczenie zawodowe: 1 rok na stanowisku specjalisty ds. podatków. Umiejętności: doskonałe umiejętności analityczne, zdolność do samodzielnej pracy oraz znaczna wiedza z zakresu podatku pośredniego i rachunkowości; praktyczna znajomość SAP i programów MS Office, w szczególności MS Excel; specjalistyczną wiedzę w zakresie sprawozdawczości ds. podatkówpośrednich; umiejętność raportowania innych podatków pośrednich (WHT, Intrastat i Akcyza) będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 512 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie