kandydatów

Etat Operator urządzeń

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Operator urządzeń
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2990
OBOWIĄZKI:
Praca przy linii produkcyjnej działu wód na wyznaczonym stanowisku;Obsługa urządzeń linii produkcyjnych;Wypełnianie wszystkich dokumentów produkcyjnych;Wykonywanie pracy zgodnie z Planem Kontroli Jakości;Utrzymywanie porządku w miejscu swojej pracy;Po zakończeniu pracy przeliczenie, i opisanie pozostałych opakowań produkcyjnych;Samodzielna kontrola wykonywanych obowiązków z instrukcjami produkcyjnymi, raportami produkcji, oraz wzorami produkcyjnymi;Utrzymanie odpowiedniej wydajności pracy;Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: duże zdolności manualne
Uprawnienia: rzetelność, sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy zespołowej

Wymagania inne:

Predyspozycje: spostrzegawczość, wielozadaniowość, szybkie tempo pracy

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie