kandydatów

Etat Kierownik zespołu ds. analiz biznesowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik zespołu ds. analiz biznesowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2924
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołem 10-30 osób analityków biznesowych. Śledzenie i aktywne ulepszanie zdefiniowanegoprocesu tworzenia oprogramowania i egzekwowanie go w projekcie. Zarządzanie procesem realizacji w projekcie wielostrumieniowym. Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji projektowej i związanej z klientem. Wdrażanie i analiza metryk jakości w projekcie, uczestniczy w definiowaniu metryk. Dbałość o utrzymywanie prawidłowych wskaźników KPI w wymaganych kompetencjach. Bezpośredni kontakt z kontrahentami. Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej oraz efektywnej pracy z SLA i wskaźnikami KPI. Umiejętność zarządzania zespołem. Znajomość metod analiz SWOT oraz RCA, UAT oraz praktyk zarządzania metodą agile&scrum, SQL w kontekście analizy biznesowej oraz czynności testowych. C.D. Wymagań: wykształcenie wyższe ekonomiczne, min. 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub liderskim w dziedzinie analizy biznesowej, umiejętności: um. Doskonałe umiejętności negocjacyjne, prezentacyjne i komunikacyjne; Umiejętność coachingu, motywowania i rozwijania zespołu. Znajomość Business Process Modeling Notification (BPMN). Silne zrozumienie kultury biznesowej środowiska IT.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 26 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie