kandydatów

Etat Pracownik ogólnobudowlany

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2915
OBOWIĄZKI:
Pracownik będzie współpracował z kierownikiem robót w zakresie nadzoru i wykonywania prac na różnym etapie budowy, od budowy stanu surowego, przez instalacji aż do wykończeń. Praca bezpośrednio dla inwestora. Możliwość pracy na pełny etat lub na godziny do wyboru. Praca zawsze w Kraków Podgórze, od pon. do pt. w godzinach 8.00-16.00. Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności, praca w małym zespole przyjaznej atmosferze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie