kandydatów

Etat Księgowy ds. funduszy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Księgowy ds. funduszy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2908
OBOWIĄZKI:
Obliczanie i raportowanie Wartości Aktywów Netto (NAV) jednostek funduszy inwestycyjnych Identyfikacja i analiza danych wpływających na ostateczną wartość jednostki funduszu Księgowanie oraz monitorowanie kosztów funduszu Analiza transakcji obrotu papierami wartościowymi oraz przygotowywanie raportów księgowych Uzgadnianie kont oraz analiza rozliczeń przygotowanych przez inne departamenty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: miłe usposobienie, praca zespołowa, dokładność,planowanie
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: zarządzanie sobą w czasie

Wymagania inne:

umiejętność analizy transakcji obrotu papierami wartościowymi, umiejętność księgowania oraz monitorowanie kosztów funduszu

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie