kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Niepołomice

Agencja pracy Domino Polska sp. z o.o. (nr certyfikatu 5070) w chwili obecnej dla swojego klienta - nowoczesnego zakładu z branży automotive - poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator maszyn

Operator maszyn
Miejsce pracy: Niepołomice
Zakres obowiązków na stanowisku:
  • obsługa maszyn formujących;
  • kontrola jakości gotowych elementów;
  • przestrzeganie procedur jakościowych;
  • realizacja planu produkcyjnego;
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej;
  • dbałość o porządek na miejscu pracy.
Jeśli:
  • jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie zmianowym (3 zmiany);
  • Twoje cechy to dokładność, rzetelność, punktualność;
  • posiadasz zdolności manualne;
  • przestrzegasz zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy;

ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego możesz się nauczyć! :)

Dodatkowym atutem będzie:
  • posiadanie doświadczenia na stanowiskach produkcyjnych;
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki/elektryki/elektroniki
  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin;
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia po trzech miesiącach;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.