kandydatów

Etat Technik ds. Testów

Firma: Brembo POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Każdy fan motoryzacji zapytany o najlepsze systemy hamulcowe bez chwili zastanowienia odpowiada: Brembo!

Teraz możesz stać się częścią naszej firmy, niekwestionowanej legendy motoryzacji. Działamy w branży automotive od 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.

W związku z rozwojem zakładu w Niepołomicach szukamy osoby na stanowisko:
Technik ds. Testów
Miejsce pracy: Niepołomice
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie oraz przeprowadzanie badań i testów wytrzymałościowych układu hamulcowego
  • Obsługa maszyn testowych i nadzór nad prawidłowym przebiegiem testów
  • Analiza wyników
  • Przygotowywanie raportów
  • Bieżące reagowanie na pojawiające się awarie
Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowisku:
  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, kątomierz, poziomica, szczelinomierz itp.)
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Dobra znajomość programu Excel
Docenimy także:
  • Zainteresowanie tematami automatyki, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Doświadczenie w pracy z pojazdami samochodowymi oraz narzędziami do obróbki skrawaniem (tokarka, frezarka)
  • Uprawnienia SEP

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:
  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN
  • pracę przy zróżnicowanym parku maszynowym rozbudowywanym o najnowsze rozwiązania techniczne
Stabilne zatrudnienie:
  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • praca w systemie zmianowym (6-00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00)
  • pracę z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Kraków, Mateczny, Kozłówek, Wieliczka, Broniszów, Kazimierza Wielka, Proszowice, Posądza, Igłomia, Zabierzów, Wola Batorska, Bochnia, Proszówki, Damienice, Kłaj, Szarów, Węgrzyce Wielkie)
Dodatkowe benefity:
  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • wczasy pod gruszą
  • szkolenia techniczne przeprowadzane przez profesjonalne firmy