kandydatów

Etat Analityk systemów biznesowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk systemów biznesowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2835
OBOWIĄZKI:

Opracowywanie, wdrażanie, modyfikowanie i bieżące zarządzanie systemami biznesowymi, procesami, bazami danych, oprogramowaniem i narzędziami. Zarządzanie i utrzymywanie systemów informacji biznesowej, baz danych, oprogramowania i narzędzi w celu zapewnienia dostępności aktualnych, dokładnych i kompletnych danych niezbędnych do wspierania planowania biznesowego i podejmowania świadomych decyzji. Zapewnienie wsparcia systemowego obejmującego projektowanie systemu, konfigurację, integrację, testowanie, wdrażanie, szkolenie, rozwiązywanie problemów oraz pisanie/opracowywanie raportów. Praca w jednostce biznesowej/oddziale, działając jako łącznik między jednostką biznesową/oddziałem a działem technologii informatycznych. W razie potrzeby wielofunkcyjna współpraca ze specjalistami ds. technologii informatycznych oraz innymi kluczowymi interesariuszami w celu zapewnienia wsparcia systemów dla potrzeb jednostki biznesowej. Analizowanie systemów biznesowych, procesów, baz danych, oprogramowania i narzędzi w celu identyfikacji nieefektywności i oceny możliwości poprawy wydajności systemów biznesowych. Przeprowadzanie testów, szkoleń i bieżącego wsparcia użytkowników, w szczególności podczas zmian i aktualizacji systemów. Zarządzanie dostępem użytkowników i parametrami bezpieczeństwa.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: kierunki biznesowe, finanse, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata, umiejętności: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość systemu EPM Oracle Hyperion

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie